O nás

Vážení zákazníci,

vítáme Vás na webových stránkách naší firmy, která nabízí kompletní servis v oblasti stavebnictví a souvisejících služeb.

Nabízíme realizace dřevostaveb, technický a stavební dozor, poradenskou činnost ve stavebnictví a zajištění projektů.

Naše služby:

Dřevostavby od A do Z

Společnost N-WOOD s.r.o. vznikla v roce 2011. Výkonný ředitel firmy Ing. Tomáš Nedomlel má více než 25 letou praxi ve všech oborech pozemního stavitelství a od roku 2005 se specializuje na dřevostavby - do roku 2010 jako vedoucí výroby a manažer staveb v renomovaných firmách.

Díky širokým zkušenostem v oboru se kromě realizací dřevostaveb zabýváme prováděním technického a stavebního dozoru, protože se domníváme, že zejména dřevostavby jsou velmi náchylné na kvalitu provedení detailů a správnou koordinaci jednotlivých řemesel.

Spolupracujeme se stálým okruhem subdodavatelů, kteří jsou odborně zaškoleni pro práci zejména v dřevostavbách, protože tento typ staveb má dost odlišných, ale o to důležitějších specifik, jejichž opomenutí či nedodržení může v budoucnu přinést uživateli domu nemalé problémy.

Některé realizace uvedené v referencích je možné po dohodě navštívit a zjistit na vlastní oči a uši kvalitu provedení a informace od reálných uživatelů. Tyto návštěvy obvykle nabízíme pouze vážným zájemcům o realizaci dřevostavby.

V podhorské části Jizerských hor a Krkonoš se v současnosti zvyšuje poptávka po roubených či poloroubených stavbách a i v tomto segmentu trhu můžeme nabídnout své služby od technického dozoru až po komplexní realizaci na klíč.

V případě Vašeho zájmu se neváhejte na nás obrátit ať třeba jen s odborným či laickým dotazem nebo s poptávkou po realizaci či dozorování Vaší stavby.

Za N-WOOD s.r.o.

Ing. Tomáš Nedomlel a Ing. Matěj Nedomlel

N-WOOD s.r.o. - idatabaze.czDřevěné stavby a domy, dřevostavby - idatabaze.cz